Partnerzy:

       

Regulamin konkursów na Facebook-u

Organizatorem konkursów jest firma Auto Hunter Paweł Olszowiec Radom 26-600 ul. Rapackiego 8/6. Firma Facebook w żaden sposób nie jest związana z organizacją konkursu.

Zasady konkursów

1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
2. Konkurs wygrywają osoby, które jako pierwsza, dziesiąta oraz trzydziesta udzieli poprawnej odpowiedzi lub poda prawidłowe rozwiązanie zadania oraz zaznaczy ikonę „lubię to” na profilu firmy Auto Hunter.
3. Odpowiedzi i rozwiązania muszą być wpisane w formie komentarza pod postem zawierającym treść konkursu.
4. Nie dopuszcza się edytowania napisanych już komentarzy. Nową wersję odpowiedzi należy podać jako oddzielny komentarz. Edytowane komentarze nie będą uwzględniane.
5. Czas odpowiedzi jest ustalany na podstawie automatycznych znaczników czasowych serwisu Facebook, które są wyświetlane pod zamieszczonymi komentarzami.
6. Oceny prawidłowości i interpretacji udzielonych odpowiedzi dokonuje administrator strony Auto HUnter w serwisie Facebook.
7. Czas trwania konkursu i przyjmowania odpowiedzi jest za każdym razem podawany razem z treścią konkursu i jest ustalany przez administratora strony Auto HUnter w serwisie Facebook.
8. Warunkiem otrzymania nagrody rzeczowej jest wysłanie w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu maila z imieniem i nazwiskiem, adresem do wysyłki oraz ROZWIĄZANIEM/HASŁEM wygranego konkursu, pod adres kontakt@auto-hunter.pll. Nagrody są wysyłane zbiorczo na koniec każdego miesiąca.
9. Udzielenie odpowiedzi w postaci komentarza lub postu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu lub nie uznania poszczególnych odpowiedzi bez podawania przyczyn.

auto-hunter facebook